Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)


07
Sie
PDF Drukuj Email

We wrześniu 2014 r. zapraszamy do Pałacu Marianny na wystawę "Twórcy i dzieje zespołu pałacowo - parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim" przygotowaną przez GCK w Kamieńcu Ząbkowickim z dotacji MKiDN.

Więcej…
 
07
Sie
PDF Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła nowa strona poświęcona Pałacowi Królewny Marianny Orańskiej www.palacmarianny.com.pl

 
24
Cze
PDF Drukuj Email
Serdecznie zapraszamy na Szlak Marianny Orańskiej. W punktach informacji turystycznej na terenie Ziemi Ząbkowickiej i Kłodzkiej znajdziecie przewodniki, ulotki i inne niezbędne informacje dot. Szlaku Marianny Orańskiej. Do zobaczenia na szlaku!
 
15
Kwi
PDF Drukuj Email

ban_sredni3

W dniu 15 kwietnia 2011 r. zostały zakończone prace związane z projektem "Transgraniczny Szlak Królewny Marianny Orańskiej - etap II (oznakowanie i promocja szlaku)". Od grudnia 2010 r. wykonano:

- oznakowanie szlaku tabliczkami na obiektach związanych z postacią Marianny Orańskiej oraz tablicami w centrach miast,  

- interaktywną stronę internetową szlaku (to jest właśnie ta strona),

- przewodnik po szlaku rozpowszechniany we wszystkich Punktach Informacji Turystycznej na szlaku (zakładka "szlak" o pobrania przewodnik w wersji PDF oraz dane Informacji Turystycznych na szlaku).

 

 
18
Mar
PDF Drukuj Email

ban_sredni2

Trwają prace nad drugim etapem projektu "Transgraniczny Szlak Królewny Marianny Orańskiej". W chwili obecnej przygotowujemy stronę internetową, przewodnik po szlaku oraz kilku rodzajów tablic, które staną na trasie szlaku.

 


Strona 1 z 2

feedback